Ako spustiť online film?

Máš problém spustiť film? Čítaj návod ako spustiť online film a pozeraj zadarmo.

1. Vyber si film a otvor stránku s ním (klikni buď na názov filmu, alebo kliknutím na „Prehrať film“). Film môžeš vybrať na základe kategórie, náhodného výberu, alebo použitím vyhľadávania.
2. Po kliknutí na konkrétny online filmy nájdi video pod sprievodným textom a popisom filmu.
3. Klikni na obrázok so znakom prehratia videa. Po kliknutí na video Ti vyskočí reklama v novom okne. Zatvor ju a opäť klikni na znak prehratia videa a opäť ak vyskočí reklama, zatvor ju. Tento krok zopakuj až kým sa spustí video (cca 1-4x)
4. Pozeraj online film zadarmo
5. Pokiaľ film stále nefunguje, alebo ukazuje jeho dĺžku 0:00, vyskúšaj otvoriť stránku v inom prehliadači a postup zopakuj. Je možné, že po čase sa film znefunkční, keďže nie sme jeho majiteľom, a ani nie je uložený na našom serveri. V tomto prípade nás kontaktuj na info@filmujeme.sk
Online film nemôžeme meniť ani upravovať, pretože nie sme jeho vlastníkom a ani správcom servera, kde je film uložený. Na stránke www.Filmujeme.sk je odkaz na už nahratý film.
POZOR!!!
Všetky online filmy sú bezplatné. Pokiaľ „niečo“ od vás žiada peniaze, je to mimo našu stránku a odporúčame vám ihneď opustiť podvodnú reklamu a nič neplatiť!!! Online filmy sú len na filmujeme.sk. Pokiaľ sa vám otvorí film na novej karte / okne, ihneď okno / kartu zatvorte.